Власникам

Коли ви стаєте власником землі
Ви отримуєте певну кількість спеціальних переваг

Сервіс та обслуговування

Тільки сертифіковані сервісні центри Land Rover відповідають нашим строгим стандартам якості, щоб гарантувати, що ваш новий автомобіль належним чином підтримується, а гарантія повністю захищена. Ви також можете забронювати послугу Land Rover в Інтернеті за допомогою нашого нового об'єкта бронювання.

Гарантії та безпека

Комплексне покриття, захист від подорожей та оригінальні деталі - лише деякі з переваг гарантії Land Rover. Ви також маєте можливість включити Land Rover Assistance, нашу службу допомоги на дорогах.

Аксесуари

Персоналізуйте свій Land Rover широким спектром аксесуарів, спеціально розроблених для вашого автомобіля. Ви також знайдете великий вибір аксесуарів: від дитячих колясок до вантажних лайнерів, які підходять саме для вашої родини або домашніх тварин.

Страхування

Land Rover Страхування пропонує чудову щорічну обкладинку, спеціально розроблену для того, щоб ви, ваші пасажири та ваш Land Rover захищали.

Електрична перевірка стану автомобіля

Перед тим, як ми обслуговуємо або ремонтуємо ваш Land Rover, ми виконуємо безкоштовний електронний тест (eVHC).

Інструкції та вказівки

Інструкції та вказівки

Чи знаєте ви, що ви можете завантажити інструкції для власників та технічну інформацію для минулих і поточних Land Rovers? Існує також широкий вибір навчальних відео, які допоможуть вам максимально використати можливості вашого автомобіля.

Додаток для Apple

Додаток iGuide - це віртуальний посібник та посібник користувача для вашого нового автомобіля. Він надає цифровий контент через пристрій Apple - допомагає вам ознайомитися з його функціями, функціями та можливостями.

Додаток для ANDROID

Додаток iGuide - це віртуальний посібник та посібник користувача для вашого нового автомобіля. Він надає цифровий контент - за допомогою вашого пристрою Android - допомагає вам ознайомитися з його функціями, функціями та можливостями.

Зареєструватися на сервіс

Записатися до севісу online.