Якщо відбулося найгірше


Аварії трапляються. Але з нашою програмою з надання послуг з нещасних випадків ви ніколи не будете знаходитися далеко від затвердженого сервісного центру, готового повернути ваш Land Rover на дорогу.

Допомога на бездоріжжі

Гірські перевали. Скельні доріжки. Школа біжить. Якщо Ви і Ваш Land Rover коли-небудь застрягли, Land Rover Assistance надішле експерта, щоб знайти Вас. Якщо проблему не вдасться виправити, ми доставимо Ваш транспортний засіб до найближчого затвердженого сервісного центру або до Вашого будинку. Ваш вибір.

Європейська допомога та відновлення

Прибережні дороги та вершини пагорбів. Європа створена для вивчення. І приємно знати, якщо Ваш автомобіль знерухомлений в Європі, і проблема не може бути вирішена на узбіччі дороги, ми організуємо, щоб Ваш транспортний засіб був доставлений до найближчого офіційного центру обслуговування.

Доставка додому

Якщо Ваш Land Rover не може бути відремонтований в Європі - або ремонт не буде завершений до того часу, коли Ви доїдете додому, - ми повернемо Ваш Land Rover назад до затвердженого сервісного центру, який знаходиться поруч з Вашою адресою.