Центр LR для алюмінієвих кузовів

Центр Land Rover з алюмінієвих кузовних ремонтів категорії А.

До відома страхових компаній


Авторизовані центри Jaguar Land Rover з алюмінієвих кузовних ремонтів категорії А


На українському ринку моделі бренду Land Rover, а саме Range Rover та Range Rover Sport, та Jaguar, а саме XJ та F-type, які виготовлено за новітньою технологією Premium Light-Weight Architecture. Кузови моделей повністю алюмінієві, тому вимоги до якості та умов виконання ремонтів на цих автомобілях, потребують особливого оснащення кузовного сервісного центру та високого рівня технічної кваліфікації спеціалістів.


Повідомляємо Вам, що відповідно до стандартів та умов Виробника Jaguar Land Rover за результатами проведеної перевірки та атестації наявного обладнання, умов проведення робіт, а також рівня кваліфікації спеціалістів, статус «центру Jaguar Land Rover з алюмінієвих кузовних ремонтів категорії А» має наш сервісний центр:


ТОВ «Аеліта Преміум», м. Дніпропетровськ, вул. Булигіна, 3, тел.: (056) 740-89-75. Контактна особа: Карлов Сергій.


Тому, при необхідності проведення складних структурних кузовних ремонтів на автомобілях з алюмінієвими кузовами, відповідно до страхових випадків, всі автомобілі Range Rover та Range Rover Sport, а також XJ та F-type повинні бути доставлені до «Аеліта Преміум», за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Булигіна, 3.