Оригінальні запачні частини

Оригінальні запчастини LAND ROVER виготовлені, застосовані та вирішені для оптимально ефективного використання.

Міцність

Створений з алюмінієвого та кремнієвого сплаву для оптимальної міцності та довговічності, кожне колесо ретельно перевіряється рентгенівськими променями, щоб перевірити, чи немає навіть мікроскопічних тріщин.

Довговічність

Почнемо з 12-тижневого динамічного корозійного випробування. Потім наші оригінальні сплави аналізуються на стійкість до корозійних рідин, таких як гальмівна рідина, паливо та чистячі засоби. Нарешті, тест на сольовий спрей триває невпинно. Українська зима м'яка в порівнянні.

Баланс

Розроблені для точних геометричних і балансових стандартів, наші легкосплавні диски допомагають забезпечити більш безпечний кліренс від компонентів (таких як гальмівні супорти). Результатом є безкомпромісна здатність на і бездоріжжя.

Безпека

Випробування на удар маятника імітує стрибок ударів кожного колеса на його слабких і сильних точках. Цей структурний тест поведінки означає оптимальну безпеку та поштовх поглинання, захищаючий автомобіль та пасажирів.

Протестовані для використання

Справжні гальма Land Rover випробовуються через індустріальний тест AMS Brake Fade, який використовується провідними виробниками для високопродуктивних автомобілів. Після того, як тестовий автомобіль швидко прискорюється до 60 км / год, гальма застосовуються якомога важче, поки автомобіль не зупиниться. Ця процедура повторюється безперервно протягом 12 циклів, щоб гарантувати, що безпечні характеристики зупинки не будуть порушені під час використання.

Виключно оригінальний Land Rover

Оптимальна акустика в усіх умовах водіння

Розроблений, щоб вражати, баланс між потужністю та вишуканістю, Land Rover Genuine Exhausts відкалібрований на унікальні стандарти Land Rover і підданий понад 1000 годин суворого тестування. Результат? Чудова продуктивність та економія палива. Величезна міцність матеріалу при температурах до 700ºC.

Масляні фільтри Land Rover

Як захистити ваш LAND ROVER

Land Rover Genuine Oil Filters проходить через процес розробки, що включає тисячі годин випробувань двигунів і десятки тисяч миль інтенсивного тестування автомобіля в екстремальних кліматичних умовах.

Використовуючи оригінальні масляні фільтри, замінені у визначені інтервали обслуговування, ви можете бути впевнені в якості, придатності, довговічності та функціонуванні Land Rover та його компонентів.