Discovery Sport

Новий рівень привабливості, функціональності та універсальності.

Дизайн

HSE DYNAMIC LUX

Сміливий та неймовірний зовнішній дизайн Discovery Sport ще більше посилюється такими додатковими функціями, як 20-дюймові глянцеві чорні колеса та відмінні вихлопні фільтри Chrome. Всередині салону, контрастне мікропипінг, перфорований шкіряний руль та алюмінієві спортивні педалі свідчать про безперечні спортивні повноваження автомобіля.

Зовнішність LANDMARK

Discovery Sport Landmark Edition доступний у Yulong White, Corris Grey та Narvik Black. Відмінна зовнішність автомобіля відрізняється унікальними рисами, включаючи контрастний дах Carpathian Grey, відмінну конструкцію бампера, а також грати та графітові решітки Graphite Atlas.

Технології

Meridian Digital Surround Sound System

Land Rover співпрацює з "Меридіан" - світовим лідером у галузі високопродуктивних аудіотехнологій та цифрової обробки звуку, для розробки передових аудіо систем на Discovery Sport. Опційна аудіо система об’ємного звучання 825W Meridian Digital Surround Sound System включає 16 динаміків та подвійний сабвуфер, ще більше насиченого та чистого звучання в салоні вашого Discovery Sport. Улюблена музика звучатиме саме так, як ти захочеш!

Інновації

Компанія Land Rover постійно працює над вдосконаленням технологій, які покликані максимально знизити рівень використання палива та шкідливих викидів. Тут можна зазначити автоматичну систему СТОП/СТАРТ, яка зупиняє двигун у тих випадках, коли це необхідно, а також гібридні двигуни, які вирізняються вражаючим крутним моментом у 700 Н·м, легку конструкцію кузовів автомобілів, а також різні типи трансмісії, які доступні для всієї лінійки транспортних засобів.

Інформаційно-розважальна система

Інформаційно-розважальна система Land Rover — це не тільки можливість отримати потрібні відомості і не занудьгувати в дорозі, але і зв’язок з вашим смартфоном. Програми InControl Connect дозволяють дистанційно управляти функціями автомобіля, отримувати максимум задоволення від роботи зі зручними сенсорними екранами і забезпечують чудову якість звуку завдяки аудіосистемі MeridianTM.

Можливості автомобіля на дорогах

Технології Land Rover, такі як адаптивний круїз-контроль для комфортних подорожей на великі відстані, система адаптивного управління підвіскою Adaptive Dynamics для досягнення оптимального балансу між плавністю ходу і керованістю автомобіля, а також система векторизації крутного моменту для впевненого проходження поворотів, забезпечують витонченість і стриманість рухів автомобіля.

Можливості на бездоріжжі

Автомобілі Land Rover оснащені передовими технологіями, що дозволяють долати найскладніші перешкоди на шляху. Такі передові технології, як унікальна система Terrain Response, яка дозволяє автомобілю підлаштовуватися під тип поверхні, система допомоги при спуску з гори (HDC), завдяки якій ви без зусиль подолаєте круті схили, дозволяють автомобілям Land Rover продовжувати дивувати весь світ своїми безмежними можливостями.

Система допомоги для водія

Система контролю «сліпих» зон попередить вас про наближення інших транспортних засобів до вашого автомобіля, технології допомоги при паркуванні полегшать процес паркування, а сигнали обмежувача швидкості допоможуть швидше реагувати на обмеження швидкості. Усі без винятку системи допомоги водію дозволять вам сконцентруватися на керуванні автомобілем.

Комфорт та зручність

Новітні технології підігріву та охолодження салону, які забезпечують комфорт водію та пасажирам автомобіля незалежно від погоди, системи управління елементами автомобіля за допомогою жестів, функції відкривання дверей без ключа дозволяють компанії Land Rover оточити вас винятковою турботою.

Комфорт та зручність

POWERED GESTURE TAILGATE

Наша функція Powered gesture tailgate дозволяє вам відкривати і закривати задню дверцята з простим ударом ноги під задню частину транспортного засобу (якщо виявлено розумний ключ), завантаження набагато простіше. Датчики встановлюються на будь-якій стороні автомобіля, щоб забезпечити зручну експлуатацію доріжки.

Випробуйте Discovery Sport

Зареєструйтесь на тест-драйв

Discovery Sport SE Black Edition
Двигун: дизельний 2.0 л, 150 к.с.

Завантажте брошуру

Технічні дані, інструкція з використання та перелік додаткового обладнання.

Отримайте розрахунок вартості

Дозвольте нам допомогти Вам у отриманні найвигіднішої пропозиції на Discovery Sport.