Discovery Sport

Більш ніж 30 міжнародних нагород та премій.

Випробуйте Land Rover Discovery Sport

Сучасний, доречний та привабливий автомобіль, з компактним кузовом ідеальних пропорцій та рішучою поставою. Випробуйте його власноруч на тест-драйві у Харкові.


Головні особливості

Універсальність

Ви можете адаптувати простір автомобіля Range Rover для задоволення ваших потреб завдяки ковзаючому другому ряду, який має місце для ніг, і третьому ряду, що базується на TD4 180hp, SD4 240hp.

Дизайн

Витончені, аеродинамічні форми Discovery Sport з легендарною потужністю Land Rover і гнучким інтер'єром, ще більше доповнюють чудовий вигляд автомобіля.

Технології

Найсучасніші засоби управління підкреслюють приборну панель з 8-дюймовим сенсорним екраном і додатковим дисплейем Head-up Display з новітніми технологіями для інтуїтивної взаємодії. Також доступний 10-дюймовий сенсорний екран з Touch Pro.

Найвища оцінка за низький рівень викидів

Завдяки вдосконаленій технології AdBlue, яка значно знижує викиди оксидів азоту (NOx), двигун Discovery Sport 2.0L TD4 180HP AWD отримав оцінку "A" від AIR Index - еталону для незалежного випробування викидів автомобіля.

Дизайн

Унікальність, що йде в ногу с часом

Сучасний, доречний та привабливий автомобіль, з компактним кузовом ідеальних пропорцій та рішучою поставою. Його виразні форми та гарні рельєфні поверхні поєднані, щооб створити автомобіль, з яким ви відчуєте емоційний зв’язок.

Дизайн салону

Витонченість зовнішнього дизайну продовжується у салоні зі сміливими горизонтальними та вертикальними лініями, доповненими неперевершеним оздобленням та шкірою преміум класу. Все це у поєднанні зі справжнім духом бренду Land Rover надає універсальному інтер’єру відчуття розкоші.

Технології

Incontrol

Наш набір передових технологій InControl пов'язує вас і ваш Discovery Sport із зовнішнім світом. Оберіть мультимедійу систему Touch або Touch Pro, які можна додатково вдосконалити за допомогою Connect Pack або Connect Pro Pack. Обидва пакети послуг постачаються із додатком InControl Apps, який тепер включає Spotify, що дозволяє вам легко отримати доступ до більш ніж 30 мільйонів пісень.

Можливості

Буксирування причепу

Discovery Sport з буксирувальною потужністю до 2500 кг, здатний впоратись із багатьма буксирувальними задачами. Такі функції, як складний та знімний буксирувальний пристрій у поєднанні з системами камер та технологією стабілізації причепа (Trailer Stability Assist) забезпечують найвищу впевненість під час маневрування і буксирування вашого вантажу.

Потужність

Дизельний двигун Ingenium

Бензиновий варіант 2-літрового двигуна Si4, що має 4 циліндри, доступний у 240hp або 290hp з 9-ступінчастою автоматичною трансмісією і забезпечує дійсно високу продуктивність. Потужний, більш ефективний і економічний, ніж його попередники, він є наступним поколінням двигуна Land Rover.

БЕНЗОВИЙ ДВИГУН INGENIUM

4-циліндровий 2,0-літровий бензиновий варіант Si4 доступний у 240hp або 290hp з 9-ступінчастою автоматичною трансмісією і забезпечує справді високу продуктивність. Потужний, більш ефективний і економічний, ніж попередники, це наступне покоління двигунів Land Rover.

Додаткові функції та аксесуари

Для кожної моделі автомобілів Land Rover доступний широкий вибір аксесуарів та додаткових функцій, створений для персоналізації та розширення можливостей вашого автомобіля у майбутньому. Доповніть інтер’єр та екстер’єр автомобіля дизайнерськими деталями, покращте обладнання для буксирування та удоскональте технології автомобіля, а також розширте можливості для розваг. Одним словом — створіть свій ідеальний Discovery Sport.

Випробуйте Discovery Sport

Зареєструйтесь на тест-драйв

Discovery Sport SE Black Edition
Двигун: дизельний 2.0 л, 150 к.с.

Завантажте брошуру

Технічні дані, інструкція з використання та перелік додаткового обладнання.

Отримайте розрахунок вартості

Дозвольте нам допомогти Вам у отриманні найвигіднішої пропозиції на Discovery Sport.