Мультимедійна система

СИСТЕМА ОБ'ЄМНОГО ЗВУКУ MERIDIAN

Розробка передових аудіосистем для Discovery Sport проводилася компанією Land Rover спільно з компанією Meridian — світовим лідером в області аудіотехнологій і цифрової обробки звуку. Додаткова цифрова аудіосистема Meridian Surround потужністю 825 Вт оснащена 16 динаміками та двоканальним сабвуфером та забезпечує кришталево чисті високі частоти та насичений бас. Ви можете слухати свою музику так, як ви хочете.

TOUCH і TOUCH PRO

Система InControl - це набір передових технологій, який стане невід'ємною частиною вашого цифрового світу, забезпечуючи надійний зв'язок з вашим автомобілем, де б ви не були. Систему можна доповнити відповідними пакетами додаткових функцій: Connect та Connect Pro.

CONNECT і CONNECT PRO

Цей додатковий комплект технологій перенесе можливості зв’язку та зручність користування вашим автомобілем на новий рівень. Додатки InControl подарують вам ще більше задоволення від перебування у салоні автомобіля завдяки сумісним з вашим смартфоном додатками, включаючи новий додаток Spotify, який надає більш ніж 30 мільйонів пісень. Сенсорний екран дозволаяє спостерігати та взаємодіяти з Вашим Discovery Sport. З точкою доступу Wi-Fi та сервісами InControl Pro Services ви можете залишатись на зв’язку із зовнішнім світом, що полегшує Ваше життя.

Дистанційне керування INCONTROL REMOTE PREMIUM

Ваш смартфон виступає у ролі «порталу», який під’єднується до вашого Land Rover. Ви можете дистанційно перевіряти рівень пального, знайти свій транспортний засіб на переповненій автостоянці, записувати маршрут своїх подорожей та навіть перевіряти, чи зачинили ви вікно, коли вийшли з машини. Оптимізована служба підтримки Land Rover (Optimised Land Rover Assistance) також входить до комплекту. Ця служба у разі виникнення поломки передасть дані діагностики та місцезнаходження вашого автомобіля до евакуаційно-ремонтної компанії. InControl Protect також передбачає SOS Emergency Call (телефонний дзвінок у випадку надзвичайної ситуації), яким можна скористатися у надзвичайних випадках, щоб сповістити аварійну службу про ваше місцезнаходження.

SECURE TRACKER

Система InControl Secure активується, якщо хтось намагається незаконно проникнути у Ваш автомобіль або викрасти його. Вас повідомлять про викрадення автомобіля. Тим часом, система почне відстежувати місцезнаходження автомобіля для того, щоб уповноважені правоохоронні органи змогли його Вам повернути. Навіть якщо автомобіль викрали разом з ключами, ви можете повідомити про викрадення співробітників колл-центру, завдяки додатку InControl Remote.

РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА ДЛЯ ПАСАЖИРІВ НА ЗАДНІХ СИДІННЯХ

Для пасажирів на задніх сидіннях доступні 8-дюймові екрани, вбудовані у підголівники передніх сидінь. Пасажири також можуть скористатися цифровими навушниками WhiteFire, одним USB-роз’ємом на другому ряді сидінь та окремим пультом дистанційного керування, яким можна обирати фільми, музику, ігри та навіть телебачення.

Випробуйте Discovery Sport

Зареєструйтесь на тест-драйв

Discovery Sport SE Black Edition
Двигун: дизельний 2.0 л, 150 к.с.

Завантажте брошуру

Технічні дані, інструкція з використання та перелік додаткового обладнання.

Отримайте розрахунок вартості

Дозвольте нам допомогти Вам у отриманні найвигіднішої пропозиції на Discovery Sport.