Discovery

Універсальність, яка не має конкурентів.

Випробуйте Land Rover Discovery

Discovery почувається по-справжньому вдома не лише в місті, але й будь-де поза дорогою. Випробуйте його власноруч на тест-драйві у Харкові.


Головні особливості

Універсальний дизайн

Універсальність салону підкреслюється легкою для конфігурування композицією салону на сім місць і об'ємним вантажним відділенням із розумним використанням простору й вишуканим комфортом. Комп'ютерне регулювання нахилу сидінь Intelligent Seat Fold дозволяє вам налаштовувати другий і третій ряд за допомогою перемикачів, що розташовані у вантажному відділенні, або через головний сенсорний екран.

Інноваційні технології

Поєднання найновіших автомобільних та інформаційно-розважальних технологій надає вам найвищий рівень функціональності, зв'язку та інформативності. Від звукової системи Meridian до таких інновацій, як Touch Pro та комплекс засобів для майстерного водіння, паркування і буксирування, увесь світ у ваших руках.

Найкращі в своєму класі можливості

Discovery почувається по-справжньому вдома не лише в місті, але й будь-де поза дорогою. Маючи потужність до 3500 кг** і комплект функцій, що перетворюють буксирування на легкий і невимушений процес, він підносить можливості буксирування на новий рівень. Оптимізована геометрія авто в поєднанні з унікальною технологією Land Rover гарантує найвищі в своєму класі всюдихідні можливості.

Дизайн

Discovery має могутню спортивну поставу й прекрасну збалансованість.

Бездоганно спланований простір для зберігання речей

Оцініть бездоганно сплановані рішення для зберігання речей в місцях, де ви цього не очікували б, – від верхньої та нижньої шухлядок на SE, HSE і HSE Luxury до відділення у центральному підлокітнику та опцією холодильного відсіку.

Універсальність

Activity key - активний ключ

За допомогою опції активного ключа Activity Key ваше життя стає ще простішим. Для додаткової зручності браслет-ключ має надійну жорсткість і повну водонепроникність, даючи вам змогу займатися різними видами діяльності, від плавання до стрибків з парашутом, без необхідності носити при собі брелок.

Технології

Touch Pro

Touch Pro з 10-дюймовим сенсорним HD-екраном високої роздільної здатності ставить можливість підключення та розваг на найвищий рівень. Екран має сучасний дизайн і розроблений із залученням провідних візуальних і звукових технологій, у тому числі технології «plug and play», яка за допомогою USB-портів діє як додаткова можливість зберігання фільмів і музики, а також як точка зарядки для під'єднаних пристроїв.

Можливості

Terrain response 2 - система реагування на рельєф

Цей автомобіль за своєю суттю має можливості Land Rover. Система керування автомобілем Terrain Response 2 контролює умови їзди і автоматично обирає режим руху для досягнення найоптимальніших налаштувань шасі й трансмісії, в залежності від умов водіння.

Продуктивність

Двигуни

Discovery постачається з вражаючим вибором дизельних і бензинових двигунів, кожен з яких демонструє високі ходові властивості, витривалість та ефективність. До вашого вибору високоефективний 3.0-літровий дизельний двигун останнього покоління з турбонаддувом і бензиновий двигун Si4 300HP.

Land Rover Gear - аксесуари

Discovery оснащено низкою стильних і практичних аксесуарів, які надають можливість персоналізації.

Випробуйте Discovery

Зареєструйтесь на тест-драйв

Discovery HSE
Двигун: дизельний 3.0 л, 258 к.с.

Завантажте брошуру

Технічні дані, інструкція з використання та перелік додаткового обладнання.

Отримайте розрахунок вартості

Дозвольте нам допомогти Вам у отриманні найвигіднішої пропозиції на Discovery.