НОВИЙ DISCOVERY
SPORT

УНІВЕРСАЛЬНИЙ КОМПАКТНИЙ SUV

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН ЕКСТЕР'ЄРУ

Оновлений зовнішній вигляд Discovery Sport підтримує знаковий дизайн, що здобув чимало нагород, і сприяє впровадженню нових технологій.

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Новий інтер'єр пом'якшує настрій багатими кольорами, вигнутими поверхнями і міцними матеріалами, яких потребує Ваш сімейний позашляховик.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

ЗРУЧНЕ ЗБЕРІГАННЯ РЕЧЕЙ

Відкритий, яскравий інтер'єр Discovery Sport забезпечує відчуття простору - те, що ви, без сумніву, захочете зберегти, навіть з повним автомобілем. Розумні рішення для зберігання дозволяють уникнути перешкод, розташовуючи все необхідне.

Активний спосіб життя

Насолоджуйтесь улюбленими заходами на свіжому повітрі без необхідності брати ключі. Додатковий браслет Activity Key - це надійний, повністю водонепроникний носій. Просто залиште ключі безпечно заблокованими в автомобілі і використовуйте свій браслет, щоб заблокувати та розблокувати Discovery Sport.

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ НА БЕЗДОРІЖЖІ

Discovery Sport відкриває радість і свободу, що приходить з керуванням на бездоріжжі.

ПОДОЛАННЯ БРОДУ

Залишайтеся впевненими і спонтанними навіть під час руху по воді. Сенсори можуть допомогти вам безпечно обходити водні переходи, оскільки Discovery Sport попередить вас про те, щоб глибока вода підійшла до максимальної глибини транспортного засобу.

БУКСИРУВАННЯ

Discovery Sport може тягнути до 2500 кг. Також, можна встановити додатковий знімний буксир або електрично розгорнутий буксир. Ви можете підвищити універсальність автомобіля, обравши аксесуари для сберігання та буксирування речей.

Технології

Матричні світлодіодні фари

Матричні світлодіодні фари мають функцію адаптивного променю світла, якай можна регулювати, щоб забезпечити максимальну видимість без сліпучого зустрічного руху.

TOUCH PRO

Touch Pro чітко та інтуїтивно надає відповідну інформацію та розваги. Перегляньте навігацію та більше на 10-дюймовому сенсорному екрані. Ви можете взаємодіяти за допомогою жестів чи керування голосом.

ІНТЕРАКТИВНИЙ ДИСПЛЕЙ ВОДІЯ

Цифрова панель приладів відображає інформацію про умови керування, надає розваги та данні безпеки, включаючи навігацію, телефон та медіа, чітко і без відволікання.

Мультимедіа

Discovery Sport готовий і чекає пригод з віддаленим додатком. Використовуйте смартфон для перевірки рівня палива, розблокування автомобіля та попереднього нагрівання або охолодження салону.

ІННОВАЦІЇ

Наступне покоління нашої технології Standard Driveline підвищує стабільність і тягу в слизьких умовах або на бездоріжжі.

На дорозі

Discovery Sport забезпечує захоплююче керування з такими технологіями, як Active Driveline та Configurable Dynamics, незалежно від дороги чи умов.

БЕЗДОРІЖЖЯ

Технологія Terrain Response 2 дозволяє легко отримати доступ до нашого 70-річного досвіду, а автомобіль автоматично обирає найбільш підходящий режим керування на бездоріжжі.

ДОПОМОГА ВОДІЮ

Для міського трафіку існує цілий ряд додаткових функцій безпеки та інноваційних технологій.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

Підігрітий руль забезпечує додатковий комфорт під час руху, що ідеально підходить для холодного клімату. Функція легко активується завдяки сенсорнлму керуванню, яке встановлене на кермі.

Продуктивність

ДИНАМІКА, ЩО НАЛАШТОВУЄТЬСЯ

Точна динаміка та вишукане керування забезпечуються за допомогою технології Adaptive Dynamics шляхом моніторингу положення колеса. Електронно-керовані амортизатори оптимізують налаштування підвіски і забезпечують ідеальний баланс комфорту, вишуканості та спритності в будь-який час.

ВЕКТОРИЗАЦІЯ КРУТНОГО МОМЕНТУ

Векторизація крутного моменту зменшує поворотну швидкість через контрольоване гальмування внутрішніх коліс, забезпечуючи керований, чуйний поворот.

ПАЛИВНИЙ БАК НА 65 ЛІТРІВ

Немає необхідності заправлятися по кілька разів на шляху. Просуньтеся далі та відкрийте більше завдяки збільшеній ємності паливного бака Discovery Sport на 65 літрів.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

РОЗУМНІ НАЛАШТУВАННЯ

Використовуючи комбінацію клавішного брелока та смартфона, Discovery Sport розпізнає вас і ваші уподобання. З активованою функцією навчання автомобіль додатково налаштовує Ваші потреби, наприклад, автоматично налаштовуючи навігацію до вашого улюбленого маршруту додому.

ПІДКЛЮЧЕННЯ

Discovery Sport має два USB-порти і 12-вольтову розетку. У пасажирів на Задніх сидіннях також є доступ до роз'єму живлення 12 В і двох додаткових зарядних пристроїв USB, щоб зарядити акумулятори їхніх пристроїв.

ПІДІГРІВ ТА ОХОЛОДЖЕННЯ СИДІНЬ

Щоб завжди забезпечити оптимальний комфорт, незалежно від температури за ззовні, передні сидіння можна підігріти або охолодити, що дозволяє водієві та передньому пасажиру самостійно встановлювати бажану температуру.

ІОНІЗАЦІЯ САЛОНУ

Функція Cabin Air Ionisation з технологією Nanoe покращує якість повітря в салоні автомобіля, усуваючи алергени, віруси, бактерії та відповідні запахи.

БЕЗПЕКА

ISOFIX

Завдяки міцному зв'язку між дитячими кріслами та автомобілем, точки ISOFIX забезпечують підвищену безпеку у всьому салоні.

Повітряні подушки безпеки

Розумна система Discovery Sport з шести подушок безпеки для водія і пасажирів забезпечує відмінний захист для всіх пасажирів.

Динамічний контроль стабільності

Зменшує крутний момент двигуна і застосовує гальмування до відповідних коліс, коригуючи напрямок руху.

СИСТЕМА КЕРУВАННЯ

Discovery Sport використовує новітні технології безпеки, включаючи електронне розподілення гальмівних зусиль, яке автоматично змінює силу гальмування на кожній осі, щоб мінімізувати гальмівну відстань, зберігаючи при цьому стабільність і здатність автомобіля керувати.

ЕКСТРЕНЕ ГАЛЬМУВАННЯ

Emergency Brake Assist розуміє, коли гальма застосовуються швидко, але без необхідної сили, щоб максимізувати зупинку. Ця функція підвищує тиск гальма, щоб переконатися, що ви зупинилися вчасно. Під час екстреного гальмування автоматично вмикаються попередження про небезпеку.

ЕКСТРЕНЕ ГАЛЬМУВАННЯ ВИСОКОЇ ШВИДКОСТІ

Ця додаткова функція виявляє, коли може виникнути потенційне фронтальне зіткнення з іншим транспортним засобом і відображає попередження, попереджаючи водія про гальмування. Якщо водій не реагує, Discovery Sport застосовує гальма, щоб зменшити тяжкість можливого впливу. Аварійне гальмування встановлюється як стандартне.