ОНОВЛЕНИЙ
DISCOVERY SPORT

УНІВЕРСАЛЬНИЙ КОМПАКТНИЙ SUV

ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ

ДИЗАЙН

Виразні контури, ідеально збалансовані пропорції і характерні дизайнерські рішення відокремлюють Discovery Sport серед інших автомобілів.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Discovery Sport з універсальним дизайном та розумними рішеннями для зберігання речей і великим простором для всіх, має можливість до основних 5 сидінь додати ще 2.

МОЖЛИВОСТІ

Автомобыль у рівній мірі поєднує можливості і холоднокровність. Насолода Discovery Sport полягає в тому, що для Вас не існує недосяжних пригод.

ДИЗАЙН

ОГЛЯНЬТЕ ЕКСТЕР'ЄР

Discovery Sport - це смілива інтерпретація ДНК Discovery.

ОГЛЯНЬТЕ САЛОН

Персоналізуйте свій інтер'єр обравши першокласні довершення і сучасні матеріали.

Внутрішнє дзеркало заднього виду

Задній вантажний простір ідеально підходить для потреб вашої сім'ї, а з внутрішнім дзеркалом ClearSight можна насолоджуватися безперешкодним оглядом, незалежно від того, хто або що знаходиться за вами.

МОЖЛИВОСТІ

ПОВНИЙ ПРИВІД

Забезпечує впевнену їзду на дорозі та на бездоріжжі. На слизьких поверхнях, таких як трава і сніг, крутний момент може бути врівноважений між передніми і задніми колесами, щоб максимізувати тягу.

СИСТЕМА ОГЛЯДУ
CLEARSIGHT GROUND VIEW

Ідеально підходить для їзди по бездоріжжю та подолання нерівних місцевостей. Завдяки системі ClearSight Ground View ви можете зазирнути під капот Discovery Sport і відобразити декілька камер зовнішнього огляду, включаючи нижню частину автомобіля та колеса під час руху.

TERRAIN RESPONSE 2

Відповідайте вимогам місцевості, оптимізуючи Discovery Sport з одним з чотирьох режимів водіння. Terrain Response 2 відстежує умови руху та переводить цю системуна наступний рівень, систематично обираючи найбільш підходящий для вас режим руху.

Технології

Мультимедіа

Завдяки технологіям, таким як 4G, Wi-Fi та Hotspot, ваші пасажири з легкістю можуть передавати свої улюблені шоу, кліпи та пісні, в той час, як інтуїтивно зрозумілий інтерфейс InControl дозволяє вам бути проінформованим і зосередженим на дорозі.

ПІДКЛЮЧЕННЯ

Залишайтеся на зв'язку, де б ви не були. Завдяки набору функцій Online Pack пасажири можуть безперервно розважатися, в той час, як ви залишаєтесь проінформованим з Smartphone Pack, який легко інтегрує підключені пристрої до Discovery Sport.

ДОПОМОГА ВОДІЮ

Наші додаткові технології розширюють основні можливості Discovery Sport. Наш діапазон стандартної допомоги водія включають Lane Keep Assist (допомагає підтримувати траекторію під час руху у вузьких провулках) та Rear Camera (задня камера). Додайте підвищену функціональність, таку як Adaptive Cruise Контроль з Steering Assist (помічник керування) з одним з наших наборів опцій.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

ДВИГУНИ

Наші нові бензинові та дизельні двигуни призначені для чистого та ефективного спалювання. Допомагаючи зменшити споживання палива та викиди СО2, система Mild Hybrid (MHEV) збирає та зберігає енергію, яка зазвичай втрачається під час уповільнення.

АКТИВНА ТРАНСМІСІЯ

Функція позашляховика Active Driveline забезпечує ще більші рівні тяги, стабільності та спокою. В той час, як на дорозі, система забезпечує покращений економію пального.

Адаптивна динаміка

Вибрані характеристики, такі як реакція дросельної заслінки та керування, можна індивідуально налаштувати за допомогою сенсорного екрану Discovery Sport відповідно до ваших особистих характеристик. Підвіска Discovery Sport також може бути налаштована з системою Adaptive Dynamics.