Мультимедіа

ОНЛАЙН МЕДІА

Слухайте улюблену музику, радіостанції та подкасти на ходу, все без вашого смартфона. Зв'яжіть облікові записи Deezer і TuneIn з порталом InControl і доступ до медіаданих можна отримати безпосередньо з сенсорного екрану вашого автомобіля. Доступно лише для програми Connected Navigation Pro та Online Pack.

Функція CONNECTED NAVIGATION PRO

Поточні оновлення трафіку доступний за допомогою програми Connected Navigation Pro та Online Pack. Збережіть ваші улюблені місця, використовуйте жести для декількох дотиків, щоб досліджувати карти, а також стежити за оновленнями з Map Care.

Набір функцій SMARTPHONE PACK

Цей пакет функцій дозволяє контролювати додатки, оптимізовані для автомобіля, на смартфоні Android або Apple.

Дисплей на вітровому склі

Надає основні дані про транспортний засіб, включаючи швидкість, положення передачі та навігаційні напрямки, на вітрове скло. Він має кришталево чисту, повнокольорову графіку з високою роздільною здатністю, що дозволяє легко переглядати всю інформацію.

КЕРМО

Для зручності використання, шкіряне кермо має ключові елементи управління, включаючи медіа і телефон. А для більш спортивного вигляду, кермо Discovery Sport R-Dynamic має хромовані емелемнти Noble Chrome.

ДОДАТОК ВІДДАЛЕНОГО КЕРУВАННЯ

Завдяки смартфону або смарт-годиннику Ви можете заздалегідь налаштувати клімат, заблокувати або розблокувати автомобіль, знайти його та відстежити свої поіздки. Сумісний з більшістю смартфонів, Android Wear або Apple Watch.

ІННОВАЦІЇ

ДВИГУНИ

Великий вибір двигунів розроблений задоволення усіх потреб, від захоплюючого керування до економії палива.

MHEV (MILD HYBRID)

Система MHEV (м'який гібрид) збирає та зберігає енергію, яка зазвичай втрачається під час уповільнення, і інтелектуально перерозподіляє її, щоб допомогти збільшити ефективність.

IGUIDE (СКОРО)

Посібник для мобільних пристроїв iGuide гарантує, що ви завжди маєте відповіді під рукою. Додаток Land Rover iGuide пояснює всі необхідні функції та елементи управління вашим Discovery Sport.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Архітектура підвіски

Повністю незалежна система підвіски розроблена спеціально для позашляховиків.

ДИНАМІКА, ЩО НАЛАШТОВУЄТЬСЯ

Завдяки адаптивній динаміці, яку можна вибрати за допомогою сенсорного екрану, Discovery Sport забезпечує ще більш жорсткий контроль кузова з більш рівномірною керованістю та чіткішими реакціями.

9-ступінчата АКП

9-ступінчаста автоматична коробка передач Discovery Sport підвищує ефективність використання палива і прискорення та розумно пристосовується до вашого стилю водіння.

Динамічний контроль стабільності

Dynamic Stability Control (DSC) контролює динамічну поведінку Discovery Sport, втручаючись для максимальної стабільності транспортного засобу. DSC знижує крутний момент двигуна і застосовує гальмування до відповідних коліс, щоб виправити напрямок руху транспортного засобу.

МОЖЛИВОСТІ

Старт при низькому зчепленні

Забезпечує оптимальне керування крутним моментом, коли ви рухаєтеся з місця в слизьких умовах.

Контроль спуску

Допомагає з керованими спусками крутих нахилів, підтримуючи постійну швидкість і застосовуючи гальмування.

Контроль градієнтного спуску

Запобігає швидкому руху автомобіля на крутому нахилі після того, як ви відпустите гальмо.

Допомога у буксируванні

Керуйте напрям трейлера під час руху назад. Використовуючи поворотний регулятор Advanced Tow Assist контролює керування Discovery Sport для досягнення бажаної траєкторії причепа через сенсорний екран.

Функція подолання броду WADE SENSING

Забудьте про стрес під час подолання водних переходів. Wade Sensing відображає рівень води навколо автомобіля в режимі реального часу і попереджає вас, якщо ви наближаєтеся до максимальної глибини пробирання Discovery Sport.

Контроль на будь-якій місцевості

Це сучасний позашляховий еквівалент круїз-контролю, що дозволяє встановлювати і підтримувати стійку швидкість в брудних умовах бездоріжжя.

СТАНДАРТНІ СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

ЕКСТРЕНЕ ГАЛЬМУВАННЯ

Якщо після візуального попередження про очікуване зіткнення не буде зроблено ніяких дій, гальма будуть застосовуватися автоматично. Ефективна відстань дії від 5 до 80 км/год для автомобілів і від 5 до 60 км/год для пішоходів або велосипедистів.

Дотримання полоси руху

Функція підтримки смуги руху виявляє, коли транспортний засіб ненавмисно виїжджає зі своєї смуги руху і застосовує коригуючий крутний момент до керма, вимушено направляючи автомобіль назад.

Відстеження стану водія

Виявляє, якщо ви починаєте відчувати себе сонним. Монітор стану водія (Driver Condition) дає вам раннє візуальне попередження, коли вам потрібно перебратися і зробити перерву.

КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ ТА ОБМЕЖУВАЧ ШВИДКОСТІ

Підтримуйте поточну швидкість без необхідності подальшого використання педалі акселератора і встановлюйте максимальну швидкість для автомобіля.

ОПЦІЇ НАБОРУ ДОПОМОГИ

Допомога при паркуванні

При активуванні цієї функції Discovery Sport буде шукати підходяще місце для паркування.

Сенсори з оглядом у 360°

Забезпечує повну впевненість при маневруванні в тісному просторі. Датчики ззаду, зпереду і по боках забезпечують звуковий і візуальний сигнал у реальному часі, щоб вказати, наскільки ви близькі до перешкод.

Відстеження руху позаду

Попереджає вас про транспортні засоби, пішоходів та інші небезпеки, що наближаються з будь-якої сторони. Особливо корисний при виході з місця для паркування, навіть якщо ваш задній вид перекритий.

Безпечний вихід

Допомагає пасажирам залишатися у безпеці коли вони виходять з Discovery Sport, попереджаючи про наближення небезпек, таких як проїжджаючі транспортні засоби та велосипедисти.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

Панорамний дах

Фіксований панорамний дах дозволяє світлу заповнити інтер'єр, створюючи більш яскравий і привітніший простір.

Технологічні двері

Безпровідна зарядка

Заряджайте свій смартфон без необхідності розмотування та підключення зарядного кабеля.

Налаштування освітлення салону

З цією додатковою функцією ви можете обирати серед 10 кольорів, щоб змінити освітлення інтер'єру вашого Discovery Sport.