Представляємо новий Range Rover Evoque

Час заявити про себе.

Новий Range Rover Evoque

Оновлена версія одного з найвшанованіших автомобілів марки, Range Rover Evoque доступний до тест-драйву у Харкові.


Основні характеристики

Дизайн

Логічне продовження філософії нашого дизайну. Завдяки своїй унікальній формі купе, Range Rover Evoque став гідним наступником автомобіля, який полонив серця у всьому світі.

Технології

Інноваційні та інтуїтивно зрозумілі технології Range Rover Evoque включають в себе мультимедійну систему Touch Pro Duo, інтерактивний дисплей водія Interactive Driver Display, дисплей на лобовому склі та аудіосистему Meridian Audio.

Функціональні можливості

Повна керованість на дорозі та бездоріжжі у поєднанні з високою прохідністю за будь-яких погодних умов гарантує, що цим компактним позашляховиком буде легко та безпечно керувати, незалежно від погоди або типу поверхні.

Дизайн

Вражаючі пропорції створюють ефектний силует і поставу, підкреслюютчи неперевершений вигляд Range Rover Evoque.

Дізнайтеся більше про інтер'єр

Ретельна увага до деталей завжди була основним принципом в дизайні інтер'єру наших автомобілів. Ми поєднали легкі поверхні та ретельно відібрані матеріали преміум-якості, щоб створити витончений та бажаний салон.

Технології

Ініормаційно-розважальна система

Оберіть одну з двох інформаційно-розважальних систем: Touch Pro або Touch Pro Duo. Touch Pro Duo надає безліч інформації та розваг, які забезпечують максимум задоволення від кожної подорожі.

Функціональні можливості

Повний привід

Впевнене керування на дорозі та на бездоріжжі. Крутний момент може балансуватись між передніми та задніми колесами, забезпечуючи максимальне зчеплення на слизьких поверхнях, таких як трава або сніг.

Універсальність

Внутрішнє дзеркало заднього виду з функцією clearsighn

Функція вперше представлена в моделі Land Rover і, як і інші численні інновації, перетворює керування Range Rover Evoque на справжнє задоволення. Ця опціональна технологія забезпечує безперешкодну видимість дороги позаду, незважаючи на пасажирів на задньому сидінні чи вантаж в багажнику.

Ходові характеристики

Двигуни

Наші бензинові та дизельні двигуни Ingenium призначені для екологічно чистого та ефективного спалювання. Система Mild Hybrid (MHEV) допомагає зменшити споживання палива та викиди CO2. Вона збирає, акумулює і перерозподіляє енергію, яка зазвичай втрачається під час уповільнення швидкості.

Land Rover Gear - аксесуари

Стильні, надійні та практичні: персоналізуйте свій Range Rover Evoque за допомогою наших аксесуарів для інтер'єру та екстер'єру.

Випробуйте Новий Range Rover Evoque

Зареєструйтесь на тест-драйв

Range Rover Evoque First Edition
Двигун: дизельний 2.0 л, 180 к.с.

Завантажте брошуру

Технічні дані, інструкція з використання та перелік додаткового обладнання.

Отримайте розрахунок вартості

Дозвольте нам допомогти Вам у отриманні найвигіднішої пропозиції на Новий Range Rover Evoque.