Мультимедіа

Новий Range Rover Evoque

Оновлена версія одного з найвшанованіших автомобілів марки, Range Rover Evoque доступний до тест-драйву у Харкові.

ОНЛАЙН МЕДІА

Слухайте улюблену музику, радіо та подкасти під час поїздки. Все це без вашого смартфона. Синхроніхуйте облікові записи Deezer і TuneIn з порталом InControl і Ви отримаєте доступ до медіаданих безпосередньо з сенсорного екрану автомобіля. Доступно лише для Connect Pro.

NAVIGATION PRO

Нагляд за трафіком у реальному часі надається за допомогою додаткового навігаційного обладнання Navigation Pro1 та Connect Pro. Збережіть свої улюблені місця, використовуйте жести з кількома дотиками, щоб досліджувати карти та підтримувати оновлення.

Додатки SMARTPHONE PACK

Завдяки додаткам InControl цей додатковий набір функцій дозволяє керувати оптимізаціями для автомобіля за допомогою сенсорного екрану на смартфоні Android або Apple.

Дисплей на вітровому склі

Надає основні дані про транспортний засіб, включаючи швидкість та навігаційні напрямки прямо на вітрове скло. Він має кришталево чисту, повнокольорову графіку з високою роздільною здатністю, що дозволяє легко переглядати всю інформацію.

КЕРМО

Для зручності використання, обтягнуте шкірою кермо включає ключові елементи управління, такі, як медіа і телефон. А для більш спортивного вигляду кермо R-Dynamic має перфоровані шкіряні ручки.

ДОДАТОК ВІДДАЛЕНОГО КЕРУВАННЯ

Завдяки смартфону або годиннику Smartwatch Ви може заздалегідь налаштувати клімат, заблокуваит або розблокувати авто, або знайти свій автомобіль і відстежувати свої подорожі. Сумісний з більшістю смартфонів, Android WearTM або Apple Watch.

ІННОВАЦІЇ

Двигуни INGENIUM

Діапазон двигунів Ingenium, доступний для Range Rover Evoque, створений для задоволення усіх потреб, від потужності та водійського задоволення до економії палива ,

Технологія MHEV

Технологія Mild Hybrid (MHEV) покращує економію палива Range Rover Evoque, накопичує та зберігає енергію для повторного використання, яка зазвичай втрачається під час уповільнення.

ДОДАТОК LAND ROVER IGUIDE

Додаток Land Rover iGuide використовує новітні технології розширеної реальності, щоб пояснити всі необхідні функції управління вашого автомобіля. Він також служить посібником для власників мобільних пристроїв, гарантуючи відповідь на будь-яке запитання.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Будова підвіски

Range Rover Evoque має повністю незалежну підвіску. Неймовірно компактна конструкція системи гарантує відсутність компромісу у складанні речей до багажного відділення.

Динамічний режим

Транспортні засоби, оснащені Terrain Response 2 отримують додатковий динамічний режим (Dynamic Mode), який налаштовує підвіску, щоб забезпечити найбільш щільний контроль кузова з рівномірною керованістю та більш чіткими реакціями.

9-швидкісна АКП

Щоб забезпечити оптимальну передачу, максимальну економію палива та прискорення, 9-ступінчаста автоматична коробка передач Range Rover Evoque має дев'ять налаштувань. Зміни шестерні майже непомітні, а графіки переміщень розумно пристосовуються до вашого стилю водіння.

Динамічний контроль стабільності

Динамічний контроль стабільності (Dynamic Stability Control) контролює динамічну поведінку Range Rover Evoque для максимальної стабільності транспортного засобу. DSC знижує крутний момент двигуна і застосовує гальмування до відповідних коліс, щоб корегувати напрямок руху транспортного засобу.

МОЖЛИВОСТІ

СТАРТ ПРИ НИЗЬКОМУ ЗЧЕПЛЕННІ

Забезпечує оптимальне керування крутним моментом, коли ви рухаєтеся з місця в слизьких умовах. Low Traction Launch активний до тих пір, поки Range Rover Evoque не досягне швидкості 29 км / год - тоді транспортний засіб повертається у вибраний режим водія

КОНТРОЛЬ СПУСКУ

Допомагає з керованими спусками крутих нахилів, підтримуючи постійну швидкість і застосовуючи гальмування.

КОНТРОЛЬ ГРАДІЄНТНОГО СПУСКУ

Запобігає швидкому руху автомобіля на крутому нахилі після того, як ви відпустите гальмо.

ДОПОМОГА У БУКСИРУВАННІ

Керуйте напрям трейлера під час руху назад. Використовуючи поворотний регулятор Advanced Tow Assist контролює керування Discovery Sport для досягнення бажаної траєкторії причепа через сенсорний екран.

ФУНКЦІЯ ПОДОЛАННЯ БРОДУ WADE SENSING

Забудьте про стрес під час подолання водних переходів. Wade Sensing відображає рівень води навколо автомобіля в режимі реального часу і попереджає вас, якщо ви наближаєтеся до максимальної глибини пробирання Range Rover Evoque.

КОНТРОЛЬ НА БУДЬ-ЯКІЙ МІСЦЕВОСТІ

Це сучасний позашляховий еквівалент круїз-контролю, що дозволяє встановлювати і підтримувати стійку швидкість в брудних умовах бездоріжжя.

СТАНДАРТНІ СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

ЕКСТРЕНЕ ГАЛЬМУВАННЯ

Якщо після візуального попередження про очікуване зіткнення не буде зроблено ніяких дій, гальма будуть застосовуватися автоматично. Ефективна відстань дії від 5 до 80 км/год для автомобілів і від 5 до 60 км/год для пішоходів або велосипедистів.

ДОТРИМАННЯ ПОЛОСИ РУХУ

Функція підтримки смуги руху виявляє, коли транспортний засіб ненавмисно виїжджає зі своєї смуги руху і застосовує коригуючий крутний момент до керма, вимушено направляючи автомобіль назад.

ДОПОМОГА ПРИ ПАРКУВАННІ

Маневруваннястає простішим. Виберіть режим Reverse (Зворотний), або активуйте його за допомогою сенсорного екрану, щоб графічний дисплей та аудіозв'язок попередили Вас про близькість перешкод.

Задня камера

Special Vehicle Operations (SVO) have re-sculpted Jaguar F PAC exterior design in the pursuit of exceptional, thrilling performance. Jaguar F PACE SVR is the most significant evolution yet of the award-winning Jaguar F PACE.

НАБІР ОПЦІЙ ДОПОМОГИ

ДОПОМОГА ПРИ ПАРКУВАННІ

Набір функцій для паркування складається з чотирьох функцій. Park Assist полегшує паралельне та перпендикулярне паркування керуючи автомобілем, а графіка та сповіщення направляють вас через маневр.

СЕНСОРИ З ОГЛЯДОМ У 360°

Забезпечує повну впевненість при маневруванні в тісному просторі. Датчики ззаду, зпереду і по боках забезпечують звуковий і візуальний сигнал у реальному часі, щоб вказати, наскільки ви близькі до перешкод.

ВІДСТЕЖЕННЯ РУХУ ПОЗАДУ

Попереджає вас про транспортні засоби, пішоходів чи інші небезпеки, шо наближаються з будь-якої сторони. Особливо корисний при виході з місця для паркування, навіть якщо ваш задній вид перекритий.

БЕЗПЕЧНИЙ ВИХІД

Допомагає пасажирам залишатися у безпеці коли вони виходять з Range Rover Evoque, попереджаючи про наближення небезпек, таких як проїжджаючі транспортні засоби та велосипедисти.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

ПАНОРАМНИЙ ДАХ

Панорамний дах дозволяє світлу заповнити інтер'єр, створюючи більш яскравий і привітніший простір.

ТЕХНОЛОГІЧНІ ДВЕРІ

За допомогую жестів Ви можете відкрити або закрити задні двері без необхідності фізичного дотику до Range Rover Evoque.

Розділені підлокітники

Кожний розсувний підлокітник може працювати незалежно, допомагаючи максимізувати комфорт переднього пасажира.

НАЛАШТУВАННЯ ОСВІТЛЕННЯ САЛОНУ

З цією додатковою функцією ви можете обирати серед 10 кольорів, щоб змінити освітлення інтер'єру.

Моделі та комплектації

Evoque

1 046 830 грн

Сучасна розкіш.

 • 17-дюймові колісні диски 'Style 1005' з 10 спицями та оздобленням Satin Dark Grey1
 • Передні сидіння з текстилю з ручним регулюванням позиції сидінь у 8 напрямках.
 • 10-дюймовий екран Touch Pro, аналогові циферблати з центральним TFT дисплеєм та звукова система Sound System
 • Світлодіодні фари
 • Камера заднього виду та система допомоги при паркуванні переднім і заднім ходом
 • Можливості для зв’язку включають додаток Remote

Evoque S

1 187 920 грн

Ще більше розкоші та вдосконалені технології.

 • 8-дюймові колісні диски 'Style 5075' з 5 подвійними спицями та оздобленням Gloss Sparkle Silver,
 • Передні сидіння з перфорованої зернистої шкіри з електричним регулюванням позиції сидінь у 10 напрямках
 • 10-дюймовий екран Touch Pro, аналогові циферблати з центральним TFT дисплеєм та звукова система Sound System
 • Світлодіодні фари Premium з денними ходовими вогнями
 • Камера заднього виду та система допомоги при паркуванні переднім і заднім ходом
 • Можливості зв’язку включають: додаток Remote, навігаційну систему Navigation Pro, пакет опцій Connect Pro (Smart Settings, Pro Services, точку доступа 4G Wi-Fi ) та пакет опцій для смартфонів Smartphone Pack (додатки InControl, Android Auto™ та Apple CarPlay®)

Evoque SE

1 333 500 грн

Інноваційні технології та сучасна елегантність

 • 20-дюймові колісні диски 'Style 5076' з 5 подвійними спицями та оздобленням Gloss Sparkle Silver,
 • Передні сидіння з перфорованої зернистої шкіри з електроприводом, регулюванням по 14-параметрах та функцією запам'ятовування налаштувань
 • Система Touch Pro Duo, інтерактивний водійський дисплей та звукова система Sound System
 • Світлодіодні фари Premium з денними ходовими вогнями та системою управління дальнім світлом (AHBA)
 • Пакет опцій Park Pack (система безпечного виходу з автомобіля Clear Exit Monitor, система допомоги при паркуванні Park Assist, допомога при паркуванні 360° та системи виявлення транспорту, що наближається.)
 • Можливості для зв’язку включають: додаток Remote, навігаційну систему Navigation Pro, пакет опцій Connect Pro (Smart Settings, Pro Services, точку доступа 4G Wi-Fi ) та пакет опцій для смартфонів Smartphone Pack (додатки InControl, Android Auto™ та Apple CarPlay®)

Evoque HSE

1 473 470 грн

Нове визначення вишуканості.

 • 20-дюймові колісні диски 'Style 5076' з 5 подвійними спицями кольору Gloss Mid-Silver з контрастним оздобленням Diamond Turned
 • Передні сидіння з перфорованої шкіри Windsor з електроприводом, регулюванням по 16-параметрах та функцією запам'ятовування налаштувань
 • Система Touch Pro Duo, інтерактивний водійський дисплей та аудіосистема Meridian™
 • Внутрішнє дзеркало заднього виду ClearSight2
 • Пакети опцій Park Pack (система безпечного виходу з автомобіля Clear Exit Monitor, система допомоги при паркуванні Park Assist, допомога при паркуванні 360° та системи виявлення транспорту, що наближається) та Drive Pack (система моніторингу сліпих зон, адаптивний круїз-контроль, система аварійного гальмування на високих швидкостях.)
 • Можливості для зв’язку включають: додаток Remote, навігаційну систему Navigation Pro, пакет опцій Connect Pro (Smart Settings, Pro Services, точку доступа 4G Wi-Fi ) та пакет опцій для смартфонів Smartphone Pack (додатки InControl, Android Auto™ та Apple CarPlay®)

R-Dynamic Evoque

1 115 830 грн

Сміливий та впевнений.

 • 17-дюймові колісні диски 'Style 5073' з 5 подвійними спицями та оздобленням Satin Dark Grey1
 • Передні сидіння з текстилю з ручним регулюванням позиції сидінь у 8 напрямках.
 • 10-дюймовий екран Touch Pro, аналогові циферблати з центральним TFT дисплеєм та звукова система Sound System
 • Світлодіодні фари
 • Камера заднього виду та система допомоги при паркуванні переднім і заднім ходом
 • Можливості для зв’язку включають: додаток Remote

R-Dynamic S

1 257 480 грн

Надзвичайна динамічність - головний пріоритет.

 • 18-дюймові колісні диски 'Style 5074' з 5 подвійними спицями та оздобленням Gloss Sparkle Silver
 • Передні сидіння з перфорованої зернистої шкіри двох кольорів з електроприводом та регулюванням позиції сидінь у 10 напрямках.
 • 10-дюймовий екран Touch Pro, аналогові циферблати з центральним TFT дисплеєм та звукова система Sound System
 • Світлодіодні фари Premium з денними ходовими вогнями
 • Камера заднього виду та система допомоги при паркуванні переднім і заднім ходом
 • Можливості для зв’язку включають: додаток Remote, навігаційну систему Navigation Pro, пакет опцій Connect Pro (Smart Settings, Pro Services, точку доступа 4G Wi-Fi ) та пакет опцій для смартфонів Smartphone Pack (додатки InControl, Android Auto™ та Apple CarPlay®)

R-Dynamic SE

1 402 780 грн

Вражаючий вигляд.

 • 20-дюймові колісні диски 'Style 5079' з 5 подвійними спицями та оздобленням Gloss Sparkle Silver
 • Передні сидіння з перфорованої зернистої шкіри двох кольорів з електроприводом, регулюванням позиції сидінь у 14 напрямках та функцією запам'ятовування налаштувань.
 • Система Touch Pro Duo, інтерактивний водійський дисплей та звукова система
 • Світлодіодні фари Premium з денними ходовими вогнями та системою управління дальнім світлом (AHBA)
 • Пакет опцій Park Pack (система безпечного виходу з автомобіля Clear Exit Monitor, система допомоги при паркуванні Park Assist, допомога при паркуванні 360° та системи виявлення транспорту, що наближається)
 • Можливості для зв’язку включають: систему Remote, навігаційну систему Navigation Pro, пакет опцій Connect Pro (Smart Settings, Pro Services, точку доступа 4G Wi-Fi ) та пакет опцій для смартфонів Smartphone Pack (додатки InControl, Android Auto™ та Apple CarPlay®)

R-Dynamic HSE

1 541 350 грн

Виразний та особливий.

 • 20-дюймові колісні диски 'Style 5079' з 5 подвійними спицями та оздобленням Gloss Dark Grey з обробкою Diamond Turned
 • Передні сидіння з перфорованої шкіри Windsor двох кольорів з електроприводом, регулюванням позиції сидінь у 16 напрямках та функцією запам'ятовування налаштувань.
 • Система Touch Pro Duo, інтерактивний водійський дисплей та аудіосистема Meridian™
 • Внутрішнє дзеркало заднього виду ClearSight2
 • Пакети опцій Park Pack (система безпечного виходу з автомобіля Clear Exit Monitor, система допомоги при паркуванні Park Assist, допомога при паркуванні 360° та системи виявлення транспорту, що наближається) та Drive Pack (система моніторингу сліпих зон,адаптивний круїз-контроль, система аварійного гальмування на високих швидкостях)
 • Можливості для зв’язку включають: систему Remote, навігаційну систему Navigation Pro, пакет опцій Connect Pro (Smart Settings, Pro Services, точку доступа 4G Wi-Fi) та пакет опцій для смартфонів Smartphone Pack (додатки InControl, Android Auto™ Apple CarPlay®)

First Edition  Evoque

1 737 420 грн

Втілення історії дизайна Range Rover Evoque.

 • 20-дюймові колісні диски 'Style 5079' з 5 подвійними спицями та оздобленням Gloss Dark Grey з контастною обробкою Diamond Turned
 • Передні сидіння з перфорованої зернистої шкіри з електроприводом, регулюванням позиції сидінь у 14 напрямках, підігрівом та функцією запам'ятовування налаштувань.
 • Система Touch Pro Duo, інтерактивний водійський дисплей та аудіосистема Meridian™
 • Матричні світлодіодні фари з денними ходовими вогнями
 • Пакети опцій Park Pack (система безпечного виходу з автомобіля Clear Exit Monitor, система допомоги при паркуванні Park Assist, допомога при паркуванні 360° та система виявлення транспорту, що наближається) та Drive Pack (система моніторингу сліпих зон, адаптивний круїз-контроль, система аварійного гальмування на високих швидкостях).
 • Можливості для зв’язку включають: систему Remote, навігаційну систему Navigation Pro, пакет опцій Connect Pro (Smart Settings, Pro Services, точку доступа 4G Wi-Fi ) та пакет опцій для смартфонів Smartphone Pack (додатки InControl, Android Auto™ та Apple CarPlay®)